ریاست

انتصاب رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد

دکتر مهدی صادقی در طی حکمی از سوی حجت الاسلام دکتر محمدسعید مهدوی کنی برای مدت دو سال به عنوان رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه منصوب شد.

متن این حکم به قرار زیر است:

«بَلَی مَنْ أَوْفَی بِعَهْدِهِ وَاتَّقَی فَإِنَّ اللهَ یُحِبُّ الْمُتَّقِینَ- آل عمران/۷۶»

جناب آقای دکتر مهدی صادقی

با توجه به نظر مساعد حضرت آیت‌الله باقری‌کنی، جنابعالی به عنوان رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد برای یک دوره دو ساله منصوب می‌شوید.از خدمات ارزشمند استاد محترم جناب آقای دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا طی دوره دوازده ساله تصدی‌شان در این سمت تشکر و قدردانی می‌شود.
حال که با حکم و رهنمودهای مقام معظم رهبری‌مدظله‌العالی بنیان مرصوصی که بدست استاد و مرشدمان مرحوم حضرت‌‌آیت‌الله مهدوی‌کنی‌رحمه‌الله‌علیه بنا شده استوار و سرفراز در مسیر اهداف علمی و تربیتی مقدس و انقلابی خود در حرکت است امید می‌رود با عزم و تلاش جنابعالی و همفکری و همکاری اعضای محترم هیأت علمی و سایر همکاران، این مرحله از فعالیت دانشکده باذن الهی و دعای حضرت ولی‌عصر‌عج‌الله‌تعالی‌فرجه قرین توفیقات روزافزون شود و بتوانید برنامه دوساله پیشنهادی خود را در چارچوب مقررات و روال‌ها به بهترین وجه محقق سازید.
نکاتی در مورد این برنامه و گزارش عملکرد دانشکده تهیه شده که ابلاغ خواهد شد. انتظار دارد اقدامات انجام شده و پیشبرد برنامه‌ها بطور ماهانه و نیز در پایان هر نیمسال تحصیلی گزارش شود.

محمد سعید مهدوی‌کنی- ۱۳۹۴/۶/۴